Блог

Коли починати підготовку до ЗНО з англійської?

Пролунав останній дзвоник, учні написали всі контрольні, здали всі іспити, закинули підручники, а деякі навіть потайки від батьків спалили щоденник)))

Свобода, літо, КАНІКУЛИ !!!

Однак, не варто забувати, що в наступному навчальному році Вас будуть гордо величати Випускниками. Поряд з титулом до Вас приходить величезна відповідальність підведення підсумків навчання в школі. І у снах Ви будете бачити, як здаєте ЗНО з англійської, математики і т. д.

Коли ж починати підготовку?

Це питання задають собі частіше батьки майбутніх випускників. Центр «АВС» вже не один рік займається підготовкою до різного роду іспитів, в тому числі і ЗНО. Як показує практика, чим раніше студент почне готуватися, тим впевненіше він буде відчувати себе на іспиті.

Ми пропонуємо навчання індивідуально і в міні групах по 4-5 чоловік. Знаючи специфіку іспиту, викладачі роблять підготовку максимально ефективною.

У літню пору в учнів є достатньо часу на адаптацію до рівня складності завдань, можливість приділити більше уваги саме вивчення англійської.

Найскладніше – розпочати, а далі Ваші старання і наш досвід приведуть Вас до бажаного результату.

Усi питання Ви можете задати за телефонами:
(093) 6392716,
(097) 6649373,
(066) 9682343
Телефонуйте! Приходьте! Ми завжди Вам раді!

Навіщо вчити англійську влітку?

Багато студентів Центру «АВС», які протягом навчального року навіть уві сні бачать вивчення англійської, часто задають це питання.

Звичайно, влітку хочеться у відпустку, на море, подалі від звичайних справ і метушливого способу життя. Так все вірно.

Тільки після відпустки ми повернемося, і знову будемо вдосконалювати наші знання, а заодно почнемо вчити німецьку чи французьку, або чеський. Відпочиваючи, більшість учнів, причому не тільки в «АВС», перестають використовувати вивчене в усному мовленні, читати іноземною мовою або сприймати на слух живу іноземну мову. Таким чином, без практики, багато забувається і втрачається результат тісної роботи вчителя і студента. Прикро? Шкода? Саме для цього наш Центр іноземних мов «АВС» настійно рекомендує групові та індивідуальні заняття з англійської, німецької, французької мови в літній час.

Порадуйте себе приємною атмосферою, виберіть собі максимально зручний час занять, свій власний темп вивчення іноземної мови. Наші досвідчені і творчі викладачі допоможуть Вам досягти найкращих результатів.

Усi питання Ви можете задати за телефонами:
(093) 6392716,
(097) 6649373,
(066) 9682343
Телефонуйте! Приходьте! Ми завжди Вам раді!

Вітаємо!

Вітаємо Наших переможців !!!

Зовсім недавно ми провели конкурс серед наших студентів, щоб знайти найталановитіших. Головний приз – знижка на оплату навчання до кінця навчального року 10%. Хлопці відмінно впоралися, а ті, хто набрав найбільшу кількість балів стали переможцями. Отже з гордістю за них і за себе вітаємо Магда Артема, Дмитренко Катю, Фененко Назара, Сердюк Ярослава і Ніколаєнко Іллю! Так тримати! Успіхів у подальшому навчанні! Молодці! Вітаємо!

Брак мотивації або лінь?

Ми часто загоряється якимось новим справою, але зупиняємося на півдорозі. Так само відбувається і з вивченням іноземної мови. В чому причина?

У нашому центрі «АВС» ми не просто викладаємо, а й постійно працюємо над підвищенням ефективності навчання.

Завдяки нашим студентам, ми дізналися, що англійська приємно і цікаво вчити в групі, обговорюючи різні теми, розповідаючи про себе, вигадуючи історії. Люди йдуть не тільки за знаннями, вони мотивовані своїми досягненнями, атмосферою спілкування, різноманітністю підходу викладача до подачі матеріалу. Індивідуальне навчання приносить плоди тим, хто їде в іншу країну, працює з іноземцями і т. Д.

«Навіть якщо лінь, все-одно піду на урок. Мені це подобається!” – сказала студентка.

«До того ж Ви розвиваєтеся і не стоїте на місці» – додаємо ми.

Так чи інакше, вивчення іноземної мови – це усвідомлене рішення, розвиток особистості, досягнення високих результатів.

Якщо Ви вирішили піти на курси англійської, німецької або французької в Чернігові, то центр «АВС» – Ваш надійний помічник.

Телефонуйте нам і запишіться на тестування або пробне заняття!
Тел: 97-25-97,
(093) 639 27 16,
(097) 664 93 73,
(066) 968 23 43

All work and no play makes Jack a dull boy!

Відома англійська приказка говорить: “заважає справа з неробством, проживеш століття з веселощами.” Заняття в Центрі “ABC” проходять цікаво, весело і різноманітно. Дивіться самі, як ми займаємося!

Як навчитися переказувати?

Переказ тексту практикують в школах, де робиться наголос на вивчення англійської, але не всі діти з цим справляються. Найбільш поширена проблема людей, які вчаться переказувати текст англійською мовою полягає в тому, що вони хочуть в точності повторити його. Намагаються запам’ятати слова, які рідко використовують в житті, губляться, упускаючи незначні деталі. Все набагато простіше.

Щоб ефективно переказати текст, коректний:

• Прослуховуючи абзаци, не намагайтеся переводити текст на рідну мову. За рахунок цього непотрібного перекладу ви втрачаєте багато часу і можете випадково відстати від диктора. Просто уявіть картинку.

• Після прослуховування, розбийте текст на частини в своїй голові. На подобі «Плану твори», які писали в школі. Якщо ви раптом заплутаєтеся, план не дасть остаточно втратити думка.

• Почніть викладати свою думку, формулюючи її відразу англійською. Переклад пропозиції з рідної мови на англійську робить кінцевий результат неприродним, урізаним.

Це діюча методика швидкого вивчення англійської мови, яка так рідко зустрічається в школах. Якщо переказувати текст не виходить, значить у вас проблеми з англійською граматикою або словниковим запасом. Практикуйтеся побільше, відвідуйте центр мов АВС в Чернігові і у вас обов’язково все вийде.

6 стратегій ефективного навчання англійської мови

Хочете вивчити англійську безкоштовно, не виходячи з кімнати, але не знаєте з чого почати? У цій статті зібрані 6 найефективніших методик вивчення англійської мови, якими користуються викладачі по всьому світу.

1. Комунікативний метод. У домашніх умовах його можна відтворити, залучаючи до навчання членів сім’ї та друзів. Розігрувати з ними ситуації, складати діалоги.

2. Диференціація та інтеграція. Не бійтеся того, як це звучить. Насправді все просто. Мета методу – розвинути здатність розуміти на слух і писати. Щоб слідувати йому, приділяйте більше часу прослуховування аудіозаписів, читання вголос і про себе, а також листа.

3. Ігрова методика. За такою методикою ми викладаємо англійську мову для дітей в Чернігові, а й до дорослих метод теж добре застосуємо. В інтернеті існує безліч безкоштовних сервісів, які пропонують практикувати англійську в ігровій формі.

4. Опора на рідну мову. Намагайтеся знаходити в англійському схожості і відмінності з відомими вам мовами. Так буде до чого причепитися поглядом, інформація буде запам’ятовуватися швидше.

5. Навчання за кордоном. Суть методу полягає в тому, щоб повністю оточити себе англійською мовою. У такій атмосфері ви будете схоплювати на льоту і буквально змусите себе спілкуватися. Таке практикують багато державних ВНЗ з вивчення іноземних мов.

6. Ведення щоденника. Разграфить свого часу на вивчення англійської граматики, практики і фонетики, щоб навчання було різнобічним, і користуйтеся вже готовими сценаріями занять.

Сподіваємося, що ці прості методики допоможуть вам освоїти мову швидше і краще. Слідкуйте за оновленнями на сайті Центр мов ABC, у нас ви знайдете багато цікавого!

Яким повинен бути обсяг словникового запасу для спілкування іноземною мовою?

Що головне у вивченні іноземної мови? Багато хто вважає, що це – словниковий запас. У професійних колах існує дві точки зору з приводу того, в якій кількості потрібно давати нові слова студенту і як їх варто практикувати. Перший – метод «суггестопедии». Людину буквально обсипають новими, незнайомими словами (приблизно 200 в день). Передбачається, що інтуїтивно він запам’ятає тільки важливі для себе і використовуються. У другому методі денну норму визначає вчитель. Вона невелика, але все слова ретельно тренуються і відразу вводяться в мову.

Наша школа мов АВС в Чернігові використовує другу методику. Вчені довели, що найефективніше людина може поповнювати свій словниковий запас зі швидкістю 30 слів на день (5 з яких дієслова) і це має сенс.

Вивчивши частотні слова (приблизно 40 штук), ви вже покриєте приблизно 50% своїй промові. Далі за такою схемою:
• 200 слів – 80% розмови;
• 300 слів – 85% розмови;
• 400 слів – 95% розмови;
• 800 – 1000 слів – 95% розмови.

Але, повторюємося, це повинні бути грамотно обрані слова з частотних словників. Володіючи словниковим запасом в 1000 слів можна спокійно спілкуватися на побутові теми, відмінно себе почувати в громадських місцях в зарубіжжі.

Що робити, якщо ваш словниковий запас більше, але ви все одно не можете говорити? Проблема може бути в нестачі практики або незнанні граматики. Слова ж не вишикуються самі собою в пропозиції. Якщо, вивчаючи англійську безкоштовно, ви легко зможете без сторонньої допомоги збільшити свій словниковий запас, то з практикою і граматикою так просто вже не вийде.